Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka
info@kvetinyslany.cz
+420-606 135 739
"Podle zákona a evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 Otevírací doba

Pondělí   9:00 - 17:00
Úterý   9:00 - 17:00
Středa   9:00 - 17:00
Čtvrtek   9:00 - 17:00
Pátek   9:00 - 17:00
Sobota   9:00 - 12:00
Neděle   zavřeno

Obchodní podmínky

 

DORUČOVÁNÍ KVĚTIN - JAK TO FUNGUJE:

 

OBJEDNÁTE :

1. Osobně:  v prodejně Květinářství v Kynského - Slaný, ul. Kynského 132

2. Telefonicky:  606 135 739

3. Mailem:  info@kvetinyslany.cz

Protože nejsme e-shop, řešíme každou objednávku individuálně, aby kytice od Vás byla přesně "na míru". Ke každé kytici lze přiložit kartičku s Vaším vzkazem či přáním, nebo jako odesílatel nůžete zůstat v utajení.

ZAPLATÍTE :

1. Bankovním převodem -  na účet číslo 43-4252920207/0100, KB Slaný

Objednávka hrazená bankovním převodem se uskuteční až po připsání finančních prostředků na náš účet. V případě opožděné platby bude objednávka zrealizována ihned po obdržení platby. Za opožděnou realizaci objednávky z důvodu opožděné platby neposkytujeme náhradu.

2. Osobně v prodejně - přijímáme hotovost i platební karty

 

DORUČÍME:

Dodavatel je zároveň i přepravcem.

Květiny doručujeme ve všední dny od 8.00 do 19.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin. Doručení květin v jinou dobu lze dohodnout za příplatek 100 Kč/ kytice.

1. Donáška do 1 km od naší provozovny: 

Minimální hodnota objednávky je 350,- Kč, doručení ZDARMA.

2. Rozvoz Slaný a okolí (do 30 km od naší provozovny)

Minimální hodnota objednávky je 350,- Kč.

Sazba za dopravu je  10,- Kč/km, účtujeme cestu tam i zpět.

Změna adresy nebo času dodání a problémy s doručením:

Abychom mohli květiny příjemci doručit, je potřeba správně uvést dodací adresu, požadovaný čas doručení a další doplňující kontaktní údaje. V případě, že příjemce osobně nezastihneme, můžeme pak podle Vašich instrukcí zanechat kytici na jiném bezpečném místě (soused, recepce, kolegové v práci apod.). Pokud se nepodaří zásilku doručit nebo zanechat na předem dohodnutém místě, objednavatele ihned telefonicky kontaktujeme a situaci společně operativně řešíme.

V případě, že se nelze s objednavatelem telefonicky spojit,  zanecháme adresátovi oznámení o nedoručené zásilce a vrátíme kytici zpět do našeho květinářství. Poplatek za doručení je účtován v plné výši bez ohlednu na to, zda je zásilka doručena či ne.

Odklad času doručení u kytic z živých květů je možné bezplatně provést maximálně o 24 hodin. Na delší posunutí času doručení objednávky je pohlíženo jako na stornování objednávky. 

Změnu doručovací adresy je možné provést telefonicky nejpozději 2 hodiny před požadovaným doručením. Po uplynutí tohoto termínu již negarantujeme přijetí změny.

     

STORNOVÁNÍ A ZMĚNA OBJEDNÁVKY 

V případě kytic z řezaných květin je každá řádně učiněná objednávka pro obě strany závazná a dle ustanovení § 1837 Občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze nebo zastarání výrobku. 

Kupující má nárok na bezplatné odstoupení od smlouvy pouze v případě, že storno objednávky provede před plněním objednávky, tj. nejpozději 48 hodin před expedicí zboží. V případě nedoržení této lhůty, má prodávající nárok na úhradu škody vzniklé na zboží a je oprávněn ji jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

Vaše osobní údaje jsou cenné informace, proto je střežíme jako oko v hlavě.

1. Správcem osobních údajů je Lenka Janovská, IČ 409 17 274 (dále jen "správce")

2. Správce zpracovává identifikační a kontaktní údaje, které jste mu poskytli, za účelem splnění vaší objednávky.

3. Zákonným důvodem zpracování osobních údajů podle čl.6 odst.1 písm.b) GDPR je plnění smlouvy mezi Vámi a správcem

4. Správce prohlašuje, že přijal veškerá technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů. Osobní údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou pro splnění Vaší objednávky. K vašim osobním údajům nemá přístup třetí osoba.

 

 

 

© 1998-2022 Květinářství v Kynského
Tel.: +420-606 135 739 | e-mail: info@kvetinyslany.cz
home | mapa webu | kontakty | A